Kemerburgaz Evden Eve Nakliyat

Kemerburgaz Evden Eve Nakliyat, Parça Eşya Taşıma ve Depolama Hizmetleri

Evden eve nakliyat işlemleri, alanında uzman olmayan firmalar tarafından yapıldığında hiç istenmedik sonuçlar doğurabilir. Pek çok kişi ev taşımak veya ofis taşımak istediğinde ağır bir yük altına gireceğini düşünmektedirler. Kemerburgaz evden eve nakliyat firmamız ise evden eve taşımacılık sektöründeki tecrübesiyle oluşturduğu pratik çözümler sayesinde müşterilerimizin bu endişelerini ortadan kaldırmayı hedefliyor. Taşınmak istediğinizde ücretsiz olarak sağladığımız ekspertiz sayesinde taşımak istediğiniz eşyalarınızın detaylı şekilde incelenmesi ve uygun taşınma yönteminin belirlenmesini sağlıyoruz.

Kemerburgaz Nakliyat Firması

Profesyonelce paketleme ve ambalajlaması yapılan eşyalarınız, daha önceden belirlenmiş uygun aracımıza yükleniyor. Bu eşyaların araca yerleştirilmesi sırasında zarar görmemesi için her türlü önlemi alıyoruz. Birinci sınıf ambalaj malzemelerini kullanarak eşyalarınızın zarar görmesini engelliyoruz. Bunun dışında Özdemir Nakliyat olarak amortisör sistemlerinin özel olarak geliştirildiği kamyon ve kamyonetler kullanıyoruz. Özellikle de firmamıza ait asansör sayesinde pratik bir şekilde yükleme ve indirme işlerini gerçekleştiriyoruz. En başta planlanan tarih ve saatlere riayet ederek  herhangi bir gecikmenin meydana gelmemesini sağlıyoruz.

Neden Kemerburgaz Evden Eve Nakliyat?

Kemerburgaz evden eve nakliyat firması olarak gelişen teknolojiye ayak uydurarak siz değerli müşterilerimize kurumsal bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Kemerburgaz evden eve nakliyat fiyatlarımızı da tatmin edici rakamlarda tutmaya çalışıyoruz. Bunlara ek olarak ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile ister görüntülü görüşme ile isterseniz de adresinize gelerek net fiyat bilgisi veriyoruz.

Kemerburgaz Ev Eşyası Taşıma

Taşıma işlemi sırasında taşınacak olan eşyaların paketleme ve ambalajlamasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Örnek verecek olursak kırılma ihtimali yüksek olan eşyalarınız aracın alt tarafında kalmayacak şekilde yüklenmesi gerekiyor. Bu nedenle eşyaların araca taşınma sırası bile büyük önem arz etmektedir. Taşınma işleminde önce profesyonel ekibimiz yükleme sırasını belirleyerek eşyalarınızı bu sırayla araca yüklemektedirler. Bu sayede yol esnasında da kasis gibi durumlarda eşyalarınızın yıkılıp zarar görmesini de engellemiş oluyoruz.

Kemerburgaz Evden Eve Nakliyat Aşamaları Nelerdir?

Öncelikle Kemerburgaz evden eve nakliyat kapsamında bizleri aramanız durumunda ücretsiz ekspertizimizi yapıp, taşınma zamanınızı ve detayları görüşerek en uygun hale getiriyoruz.

Evden eve nakliyat hizmetinizin kurumsallık çerçevesinde gerçekleşmesi için iş sırasına göre hareket etmekteyiz. Nakliyat konusunda iş sıramız aşağıdaki gibi gerçekleşmektedir.

  1. Müşterimizin bizlere ulaşarak taşınma talebini iletmesi
  2. Talebe istinaden ücretsiz ekspertiz sayesinde fiyat verilmesi ve taşınma zamanının belirlenmesi
  3. Taşınacak eşyaların taşınmaya uygun hale getirilmesi. Örneğin mobilyalarınızın taşınmadan önce sökülmesi gerekenleri demonte hale getirilmesi gerekmektedir.
  4. Taşınmaya hazır hale getirilen eşyaların özenle ambalajlanması ve ardından araca yüklenmesi
  5. Taşınan eşyalar aynı ilk adreste olduğu gibi özenle araçtan indirilir ve montajlanma işleri halledilir.

kemerburgaz asansörlü nakliyat

Asansörlü Nakliye Kemerburgaz

Evden eve taşımacılık işlerinde asansörün kullanılması yüksek katlara taşınma işlerinin kolaylaşması dışında işlemin daha hızlı tamamlanmasında da fayda sağlayacaktır. Bununla beraber daha güvenli bir şekilde taşınma işlemi tamamlanmış olacaktır.

Kemerburgaz Nakliyat Fiyatları

Sitemizde bulunan irtibat numaralarından bize ulaşmanız durumunda Kemerburgaz nakliye fiyatları konusunda sizleri bilgilendiriyoruz. Siz değerli müşterilerimize nakliye fiyatları konusunda uygun fiyatlar ve seçeneklerimizi sunuyoruz.

Kemerburgaz Nakliyat Fiyatları Evden Eve Nakliyat Fiyatları Asansörlü Nakliye Fiyatları
Kemerburgaz Parça Eşya Taşıma Fiyatı 500 – 750 ₺ 900 ₺
Kemerburgaz 1+1 Ev Taşıma Fiyatı 1.250 – 1.500 ₺ 2.000 ₺
Kemerburgaz 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 1.500 – 2.000 ₺ 2.550 ₺
Kemerburgaz 3+1 Ev Taşıma Fiyatı 2.500 – 2.800 ₺ 3.250 ₺
Kemerburgaz 4+1 Ev Taşıma Fiyatı 3.000 – 3.250 ₺ FİYAT ALINIZ

Kemerburgaz Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin İletişime Geçebilirsiniz.

444-6-534

7/24 Destek

Adres: İnönü Mahallesi, Tezgül Sk. no 9 D:11sancaktepe, 34000 Sancaktepe

Email: [email protected]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Mesaj Gönder
Merhaba, yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen Ara !