Bağcılar Evden Eve Nakliyat

Bağcılar Evden Eve Nakliyat, Parça Eşya Taşıma ve Depolama Hizmetleri

Bağcılar evden eve nakliyat firması olarak her zaman en kaliteli hizmeti sunmak için çabalıyoruz. Bağcılar evden eve nakliyat şirketi, gelişen teknolojileri takip ederek evden eve nakliyat sektöründe her zaman kaliteyi bir üst basamağa taşımayı hedefliyor.

Bağcılar Güvenilir Evden Eve Nakliyat

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Bağcılar evden eve nakliyat, nakliyat sektöründe alanında uzman ekip arkadaşlarıyla çalışmaktadır. Kurulduğumuz 1990 yılından bugüne kadar her zaman müşterilerimizin gereksinimlerini bir görev bilerek hareket ederek taşınacak her bir eşyanızı sorunlarla karşılaşmamanız için güvence altına alıyoruz.

Bağcılar Sigortalı Evden Eve Taşımacılık

Firma telefonumuz olan 4446534 numaralı hattan bizlere ulaşıp hizmet almak istediğinizi belirttiğinizde ücretsiz ekspertizimiz ile eşyalarınızın sigortalı nakliyat değerlerinin ne kadar olduklarını ve taşıma esnasında bir hasar meydana gelmesi durumunda hasarınızın ne şekilde tazmin edildiğinin bilgisi siz değerli müşterilerimize verilir.

Bağcılar Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Eşyalarınız, yüksek katlı binalarda oturuyorsanız Bağcılar asansörlü evden eve nakliyat firmamız tarafından gelişen teknolojilere sahip eşya asansörlerimiz ile adresinizden alınıp taşınmak istediğiniz adrese teslim edilir.

Bağcılar Parça Eşya Taşıma

Şehir içinde veya başka bir şehre parça eşya taşımak istiyorsanız Alibeyköy parça eşya taşıma şirketimiz hizmetinizde olacaktır. Parça eşyalarınız fabrikalardan, iş yerlerinden veya evlerinizden alınarak istediğiniz noktaya sigortalı bir şekilde teslim edilecektir.

bağcılar parça eşya taşıma

Bağcılar Eşya Depolama

Eşya depolama konusunda temizlik konusundaki hassasiyetimiz yüksektir. Covid-19 tedbirlerinin ardından depolarımızın temizliğiyle kalmayıp çalışan personellerimizin de dikkat etmesini sağlıyoruz. Depolar içerisinde rutubet ve nem oluşmaması için tüm önlemleri alıyoruz. Ayrıca düzenli bir şekilde haşerat ilaçlamalarını da yaparak eşyalarınızın depolandığı süre içerisinde olumsuz bir durumla karşılaşmasını önlüyoruz.

Bağcılar Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Anadolu yakasına, Avrupa yakasına veya şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerimizi gerçekleştirirken müşterilerimizin en uygun fiyatlarla taşınmasını amaçlıyoruz. Yüksek fiyatlar belirleyip yüksek kazançlar elde etmek yerine müşteri memnuniyetini ve daha fazla mutlu müşteri kazanmak amacıyla hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Taşınacak eşyaların hacmine ve taşınacağınız mesafeye göre ücretler değişiklik gösterse de ortalama olarak ev taşıma fiyatları 1500 TL’den başlamaktadır.

Bağcılar Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin İletişime Geçebilirsiniz.

444-6-534

7/24 Destek

Adres: İnönü Mahallesi, Tezgül Sk. no 9 D:11sancaktepe, 34000 Sancaktepe

Email: [email protected]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Mesaj Gönder
Merhaba, yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen Ara !