Üsküdar Evden Eve Nakliyat Firması

Üsküdar Evden Eve Nakliyat, Parça Eşya Taşıma ve Depolama Hizmetleri

İstanbul’un en eski ilçelerinden bir tanesi olan Üsküdar, yeni şehir yapılanması ile beraber çok fazla taşınma ihtiyacı doğan bir ilçe konumuna gelmiştir. Üsküdar evden eve taşımacılık hizmetlerinde öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyeti olmuştur. Taşınma hizmeti başladıktan sonra paketleme ve ambalajlanması, sökme ve montajlama işlemlerinin tamamı uzman kadromuz ile yapılmaktadır.

Güvenilir Üsküdar Evden Eve Nakliyat Firması

Üsküdar evden eve nakliyat hizmetlerinde 2+1 ev taşımak veya 3+1 ev taşımak istiyorsanız eşyalarınızın durumuna göre orta büyüklükte bir aracımız ve en az 5 kişilik ekibimizle çok kısa süreler içerisinde eşyalarınızı taşınmak istediğiniz adresinizden alıp taşınacağınız adresine götürüyoruz. Taşınma hizmetini almadan önce çıkaracağımız ekspertiz raporu ile uygun araç ve ekipmanlar sağlanarak ek seferler uygulanmadan tek seferde ve kısa sürede işleminizin tamamlanmasını amaçlıyoruz. 1990 yılından bu yana birikimimiz evden eve nakliyat sektöründe lider konuma getirmiştir. Özdemir Nakliyat olarak kurumsallık ilkelerinin getirdiği sorumluluk bilinciyle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı amaçlıyoruz.

Üsküdar Asansörlü Eşya Taşıma

Gelişen teknolojiye ayak uydurarak eşyalarınız kaçıncı katta olursa olsun veya kaçıncı kata taşınmak istiyorsanız isteyin hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde asansörlü nakliyat hizmeti sunuyoruz. İster İstanbul içi eşya taşımak olsun isterseniz de şehirlerarası eşya taşımak olsun asansörlü evden eve nakliyat hizmeti sağlıyoruz.

üsküdar evden eve nakliyat

Üsküdar Evden Eve Taşımacılık

Eşyalarınızın sağlığı açısından en ince ayrıntılara kadar düşünüyor ve ona göre hareket ediyoruz. Üsküdar evden eve taşımacılık olarak taşıma sırasında yapılan sigorta ile tüm eşyalarınız taşıma sürecinde garanti altına alınmaktadır. Yol boyunca yaşanacak bir sıkıntı neticesinde sigorta şirketi hasarınızı tazmin etmektedir. Fakat ufak tefek sorunlarda sizleri uğraştırmamak adına Üsküdar evden eve taşımacılık olarak hasarınızı tazmin ediyoruz.

Üsküdar Evden Eve Taşımacılık

Üsküdar evden eve taşımacılık fiyatları hazırlanırken eşyaların görülüp ona göre bir fiyat teklifi çıkarılması gerekmektedir. Eşyaların araç içerisindeki kaplayacağı alana göre bir taşınma planı çıkarıyoruz. Bu çıkarılan plana göre gerekli olan araç ve personel sayısı belirleniyor. Bunun ardından nakliyenin yapılacağı kat durumuna göre asansör kullanımı değerlendiriliyor. En sonunda sizlere en uygun Üsküdar evden eve nakliyat fiyatı teklifimizi sunuyoruz.

Evden Eve Nakliyat Ücretleri Evden Eve Nakliye Fiyatları Asansörlü Evden Eve Taşıma Fiyatları
Üsküdar 1+1 Ev Taşıma Fiyatı 2.000 – 2.500 ₺ 2.500 ₺
Üsküdar 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 2.200 – 2.700 ₺ 3.000 ₺
Üsküdar 3+1 Ev Taşıma Fiyatı 3.200 – 2.500 ₺ 3.500 ₺
Üsküdar 4+1 Ev Taşıma Fiyatı 3.700 – 3.900 ₺ 4.500 ₺
Üsküdar 5+1 Ev Taşıma Fiyatı 4.000 – 4.500 ₺ FİYAT ALIN
Üsküdar Ofis Taşıma Fiyatı 3.000 ₺ FİYAT ALIN

Üsküdar Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin İletişime Geçebilirsiniz.

444-6-534

7/24 Destek

Adres: İnönü Mahallesi, Tezgül Sk. no 9 D:11sancaktepe, 34000 Sancaktepe

Email: [email protected]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Mesaj Gönder
Merhaba, yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen Ara !