Kaynarca evden eve nakliyat

Kaynarca evden eve nakliyat taşınırken dikkat etmeniz gereken 6 adım vardır. Bu adımlar sırasıyla Taşınmanın Planlanması, Eşya Listesi Hazırlamak, Firma Seçmek, Sözleşme İmzalama, Nakliye Sigortası Yaptırmak ve Eşyaların paketlenme sidir. Bu adımlar dikkatli bilinçli olarak yapılması taşınma maliyetlerini ve stresini azaltacaktır.

Kaynarca eşya depolama

Kaynarca ev taşıma

Kaynarca ofis taşıma

Pendik evden eve nakliyat

Kaynarca asansörlü evden eve nakliyat

48 bin 349 nüfusla Pendik’in en kalabalık 3. mahallesi olan Kaynarca Mahallesi, 3 milyon 157 bin m2 alanıyla ilçemizin 10. büyük mahallesi konumundadır. D-100 Karayolunun hemen altında yer alan bu Kaynarca Mahallemiz, inşa çalışmaları devam eden Kaynarca-Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Metrosu ve Pendik-Kaynarca-Hastane Metrosu hizmete girdiğinde Pendik’in 2 metrosunun kesiştiği iki önemli noktadan birisi olacak. Ayrıca inşa çalışmaları devam eden Haydarpaşa-Gebze Banliyösü hizmete girdiğinde bu mahallemizden Metrobüs ve Kadıköy Şehir Vapur Hatlarına demiryoluyla erişilebilecektir.

İstanbul’un en büyük tersanelerinden biri olan Pendik Tersanesi mahallemiz sınırları içerisinde yer almaktadır. Pendik’in önemli ihracatçı firmalarından ikisi olan Vefa Prefabrik Yapılar ve Genç Tekstil dışında Dekor Rulo, Hek Tekstil ve Teksin Yapı gibi ihracatta isim yapmış firmalar, bu mahallemizde kuruludur. Yine Pendik’in 6 büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Neomarin AVM, mahallemizin D-100 Karayolu sınırındadır.

Anadolu yakasının en büyük kongre merkezi olarak mahallemizde yer alan Greenpark Otel hem ulusal hem de uluslararası birçok etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır.

Önemli sosyal yaşam alanlarından biri olarak belediyemiz tarafından Pendik’e kazandırılan Atatürk Kültür Evi ve Neyzen Tevfik Sanat Evi gibi Doğu Mahallesinde yer alan tesislerimizden bu mahallemizde yaşayan vatandaşlarımız da faydalanabilmektedir.

Belediyemiz tarafından inşa edilen ilçemizin en büyük açık pazarı Cumartesi Pazarı, 874 tezgâh kapasitesi ve 5 bin 581 metreyi bulan uzunluğuyla Pendiklilere hizmet vermektedir.

Vatandaşlarımız, sağlık hizmetlerini mahallemizde yer alan Pendik Devlet Hastanesi Kaynarca Semt Polikliniği ve Hemodiyaliz Merkezi, Pendik Ana Çocuk Sağlığı ve Aile Planlama Merkezi, Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezi, Kaynarca Aile Sağlığı Merkezi ve Pendik 7 Nolu Aile Sağlığı Merkezinden alabilmektedir.

Yine belediyemiz tarafından mahallemize kazandırılanBOTAŞ Parkı, Şehit Yaşar Bayraktar Parkı, Samyeli Sokak Parkı, Kaynarca Sahil Parkı, Badem Sokak Parkı ve Antrenman Sahası gibi tam donanımlı modern parklar; oyun grupları, fitness üniteleri, dinlenme alanları ve diğer açık spor sahalarıyla mahallemizdeki vatandaşlarımıza sağlıklı ve sosyal yaşam imkânı sunmaktadır.

Çocuk ve gençlerimiz, mahallemizde yer alan Yıldırım Beyazıt İlkokulu, Öğretmenevleri İlkokulu/Ortaokulu, Prof. Dr. Muhammet Tayyip Okiç Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Kaynarca Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinden eğitim hizmeti alabilmektedir.

Bademlik Camii, Hacı Arif Kut Camii, Celalettin Süer Camii, Erenler Camii, Fevzi Çakmak Camii ve Kanuni Sultan Süleyman Camii mahallemizin başlıca ibadethaneleridir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Mesaj Gönder
Merhaba, yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen Ara !