KayaŞehir Evden Eve Nakliyat

KayaŞehir Evden Eve Nakliyat, Parça Eşya Taşıma ve Depolama Hizmetleri

KayaŞehir'de Evden Eve Eşya Taşımak

Bu durum sadece Kayaşehir için değil genel olarak tüm kiracı, iş yeri ve mal sahipleri için geçerlidir. İstanbul’da kiracı olmak belki de dünyanın en yorucu durumudur. 

Çoğu durumda bulunduğunuz yerden taşınmanız ve kendinize yeni bir ev ya da iş yeri aramak zorunda kalırsınız. 

Gerek şehir içi gerek şehir dışı olsun veya ister kısa mesafe isterseniz de Türkiye’nin bir diğer ucu olsun, taşınmak bizden çok eşyalarımızı yıpratır. 

Bu sebepten dolayı eşyalarınızı taşırken işinde hem güvenilir hemde profesyonel Kayaşehir nakliye firması ile çalışmalısınız. 

Neden Kayaşehir Profesyonel Evden Eve Nakliyat Firması ile Çalışmalısınız?

Kayaşehir semt içi ve semt dışı evden eve eşya taşıma hizmeti doğru yapılmazsa; tüm aileyi etkileyen, yoran, yıpratan, oldukça zahmetli ve stresli bir süreç haline gelir. O yüzden nakliye hizmeti aldığınız firmayı iyi seçmelisiniz.

Taşımacılık süreci doğru yöntem, uzman ekip ve profesyonel Kayaşehir nakliyat firması ile birlikte yürütülürse süreç eğlenceli bir hale gelecek ve hayatımızda güzel bir anı olarak yer alacaktır.

Kayaşehir Evden Eve Nakliyat İçin Neden Bizi Tercih Etmelisiniz!

Kayaşehir‘de Evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmeti veren, çalışanları, iş ortakları ve müşterileriyle büyük bir aile olan Kayaşehir Evden Eve Nakliyat firması olarak işimizi özenle ve severek yapıyoruz.

İşimizde müşterilerimizin mutluluğunu ilk hedefimiz olarak görüyor ve ilk günden bu güne “Profesyonel Hizmet” anlayışıyla çalışıyoruz.

Kayaşehir de ki ev eşyası, ofis eşyası veya iş yeri eşyalarınızı eşyalarınızı özel havalı patpat ile sararak kırılmaya, çizilmeye karşı koruma sağlıyoruz ve eşya taşıma hizmetini belirlediğiniz adresler arası güvenliği yüksek kapalı kasa araçlar içerisinde yapıyoruz.

Kayaşehir'den Ulaşan Müşterilerimize Sunduğumuz Hizmetler

- Kayaşehir Evden Eve Nakliyat Hizmeti:

Tüm eşyalarınızı özel malzemeler ile sararak kırılmaya ve çizilmeye karşı koruma sağlıyoruz. Paketleme işlemi bittikten sonra taşıma hizmetini belirlediğiniz adresler arası kapalı kasa araçlar içerisinde yapıyoruz.

- Kayaşehir Parça Eşya Taşıma Hizmeti:

Parça eşya taşımacılığına ev, ofis ve iş yeri eşyası da dahildir. Birkaç parça eşyanın bir yeren başka bir yere taşınması gerekebilir.

Parça eşya hizmeti almak isteyen müşterilerimizin öncelikle eşya listesini ve güzergahını belirliyor,  firmamızın profesyonel ekibiyle parça eşyaların paketlemesini özel ambalajlar ile sararak kırılmaya ve çizilmeye karşı koruma sağlıyoruz.

Tüm işlemlerden sonra taşınmasını istediğiniz parça eşyalarınızı özel araçlarımızla yeni adreslerine götürüyoruz.

- Kayaşehir Ofis Taşıma ve Nakliye Hizmeti:

Ofis taşımacılığı işlerinde firmamız, ofisinizi İstanbul içinde veya dışında yeni yerine taşımadan önce ofiste bulunan tüm eşyalarınızı en mükemmel şekilde paketleyip, sigortalayıp, eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmeden güvenli bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştirir.

- Kayaşehir Kurumsal Nakliyat ve Taşımacılık Hizmeti:

Kurumsal olarak taşınma hizmeti verirken, çevrenizin rahatsız olmaması adına sessiz taşıma planı içinde şekilde eşyalarınızı paketliyor, hazırlıyor ve araçlarımıza yüklüyoruz.

Kurumsal Nakliyat düzenli ve planlı çalışma içerisinde sizleri rahatsız etmeden taşımacılık hizmeti veriyoruz. Siz müşterilerinize hizmet vermeye devam ederken, bizlerde sizlere sorunsuz taşımacılık hizmeti verelim.

- Kayaşehir Eşya Depolama Hizmeti:

Ev eşyası, ofis eşyası, parça eşya ve koli depolama gibi tüm depolama ihtiyaçlarınız için İstanbul’daki hijyenik ve korunaklı depolarımız ile hizmetinizdeyiz.

7/24 kamera sistemi ile güvenli, temiz ve kapalı depolarımızda eşyalarınızı dışarıdan gelebilecek tüm risklere karşı koruyoruz. Ayrıca taşıma ve ambalajlama hizmetini de sizin için yapıyoruz.

- Kayaşehir Asansörlü Eşya Taşıma Hizmeti:

Evden eve taşımacılık hizmetini bir üst noktaya çıkartarak asansörlü Kayaşehir için asansörlü eşya taşıma hizmetini sunuyoruz!

Böylelikle Eşyalarınızı Üst Katlara Taşınırken Eskiden Olduğu Gibi Dar Merdivenler Yüzünden Çizilme ve Kırılma Durumu Olmuyor. Günümüz evden eve nakliyat hizmetinde büyük bir sıkıntıyı ortadan kaldıran bu sistem dış cephe asansörü’dür. Bu asansör ev eşyası taşıma hizmetinde yüksek katlara taşıma yapabilen platform sistemidir. 

- Kayaşehir İçin Sunduğumuz Diğer Hizmetlerimiz:

  • ANTİKA TAŞIMACILIĞI
  • HASSAS EŞYA TAŞIMA
  • ELEKTRONİK EŞYA TAŞIMA
  • PİYANO TAŞIMA HİZMETİ
  • ASKILI TEKSTİL TAŞIMA
  • MARANGOZ DESTEĞİ
  • PAKETLEME HİZMETİ
  • ÖZEL KURUM TAŞIMA HİZMETİ (HASTANE, BANKA, KONSOLOSLUK, FABRİKA VE FUAR)
İletişime Geç

Kayaşehir Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin İletişime Geçebilirsiniz.

444-6-534

7/24 Destek

Adres: İnönü Mahallesi, Tezgül Sk. no 9 D:11sancaktepe, 34000 Sancaktepe

Email: iletisim@ozdeminakliyat.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön