İstanbul Sinop Ev Taşıma

İstanbul Sinop Nakliye Hizmetinde Uygun Fiyat

Evden eve nakliyat talebiniz bize telefonla,e-maille veya iletişim formu muzla bize ulaşmasıyla Sinop Nakliyat eksperi evinizi sizin istediğiniz saat ve zamanda ziyaret eder,nakliyat talebinize uygun planlama koordinasyon ve eşyalarınızın hassasiyetine göre taşıyabilecek büyüklükte araç,eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi harcaması,eşyalarınızın hassasiyetine kaç elemanın geleceği çağdaş asansörlü sistemin nasıl kurulacağı,nereye kurulacağı ve eşyanızın sigorta değeri gibi çalışmaları tespit edici planlama yapılır.Eşyanın gideceği yeni yerinde ziyaret edip sonradan olabilecek riskleri en asgariye indirir.

Tüm bu çalışmalar yapıldıktan sonra Sinop evden eve nakliyat ekspertizi sizin istemlerinizi de göz önününde bulundurarak size yazılı bir teklif sunar (Bu yazılı teklif aynı zamanda sözleşme yerine geçer).Taşınma tarihiniz sizinle beraber kararlaştırıp kayıt altına alınır.Sinop nakliye ekspertizi taşınma planlaması ve koordinasyonu ile minimum hata ve maksimum güvenceyle eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda uzmandır.Taşıma experi taşınmanızın her aşamasında ekibini yönlendirmek ve değerli eşyalarınızı evden eve taşırken gerekli her türlü önlemi almak ile sorumludur.

Artık Eşyalar Yerinde Keşfedilip Fiyat Ona Göre Çıkıyor

Taşınma gününde Taşınma experi bu önemli günde sizi yalnız bırakmayacak ve operasyonun devamında taşınmayı gerçekleştirecek olan Sinop ev Taşıma Taşınma Ekibi ile sizi tanıştırır. Bu aşamalardan sonra operasyon başlar.

En iyi paketleme sistemi

Evinizde bulunan tüm eşyalarınız profesyonel ekiplerimiz tarafından çeşitli boy ve ebatlardaki koli ve paketleme malzemeleriyle muhafaza edilerek taşınmaya hazır hale getirilir. Tüm paketler numaralandırılarak içerisindeki eşyaların muhteviyatı belirtilir

Expertiz eleman hizmetimiz ücretsizdir. Ücretsiz Expertiz hizmetimizden yararlanmak için iletişim formumuzu doldurarak gönderiniz


Expertiz elemanı eşyalarınızın miktarına göre filomuzdaki büyük veya küçük kamyonlarımızı önerecektir.

Çalışacak elemanların niteliklerini belirleyecek karşılıklı çalışma ortamlarını belirtecektir.

Expertiz elemanımız sadece size yardım etmek için gelmektedir. İsterseniz bizimle çalışmaktan vazgeçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Mesaj Gönder
Merhaba, yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen Ara !