İstanbul Denizli ev taşıma

İstanbul Denizli ev taşıma firması olarak 1994 yılından beri tüm halkımıza bu konuda hizmet vermekteyiz. Biz diyoruz ki Evden eve nakliyat bir sanattır. Evden eve nakliyat işini yıllardan beri en güzel şekilde uygulayan şirketimiz müşterisini memnun etmesini bilir. Evden eve nakliyat konusunda eğitimli ve tecrübeli şirket personelimiz ile daima sizlerin yanında olup İstanbul Denizli ev taşıma en güzel şekilde yapmaktayız.
Her duruma özel çözümler ve stratejiler geliştirerek en iyi nakliyat projesini çıkarıyor ve en etkili yola bu şekilde ulaşıyoruz.
Evden eve nakliyat konusunda yılların tecrübesine sahip firmamızdan mutlaka bilgi alın ve nakliyatı ondan sonra yapın. Evden eve nakliyat sektöründe 1 numara olan firmamız, bu işi amatörce ve hakkını vermeden yapan firmalara karşıdır. Evden eve nakliyat konusunda başta Ankara – İstanbul – İzmir – Kocaeli (İzmit) – Bursa gibi büyük şehirler olmak üzere türkiye’nin her bölgesinde hizmet vermekteyiz.

İstanbul Denizli evden eve nakliyat

Ve geriye kalan eşyalarınız ful olmak üzere battaniye ile sarılmaktadır(mobilya. Beyaz esya v.s.)
Kırılacak eşyalarınız gazete kağıdı ile sarıldıktan sonra özel fıçılara konduktan sonra ağzı bantlanır.
Gideceği yere güvenli ve temiz bir şekilde ulaştırma işlemi yapılır.beyaz eşya ve mobilyalarınızın.demonte ve montesi yapılır.
Elbiseleriniz için askılı özel dolaplarımız vardır.

Havalı naylon ile sarım:
bu işlemimizde tek farklı nokta eşyanın tamamının havalı naylon ve ardından battaniye ile ambalajlama işlemi yapılır. Kırılacak eşyalarınız özel beyaz kağıtlar ile sarılır mobilyanızın monte ve demontesi uzman personelimizce yapaılır. Tavsiye edilen Avrupa standartlarındaki abalajlama işlemidir.

Karton ile sarım: Eşyalarımızın tamamı karton ile ambalajlanacaktır.

Kırılacak eşyalarınız beyaz kağıt ile ambalajlanır.beyaz eşyalarınız ve mobilyalarınız monte ve demontesi uzman personelimizce yapılır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Mesaj Gönder
Merhaba, yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen Ara !