Altunizade evden eve nakliyat

Altunizade Evden Eve Nakliyat profesyonel ekibiyle taşıma planlaması ve yönetimi ile minimum hata, yüksek verim ile evden eve nakliyat ve diğer hizmet verdiği alanlarda uzmandır. Başarılı bir nakliyat işi için öncelikle iyi bir planlama ve koordinasyon gerekir. İstanbul Nakliyat için parola budur. İyi bir planlama ve koordinasyonla yola çıkın…

Altunizade Ofis Taşıma

Alunizade evden eve taşımacılık; ev ve ofis taşımanın lider kuruluşu evinizi ofisinizi gönül rahatlığı ile taşıtmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Otuz yılı aşkın süredir taşımacılık sektöründe sorunsuz hizmet sunan Altunizade nakliyat ev taşıma ofis taşıma hastane taşıma okul taşıma gibi bir çok işe imzasını atmıştır.

Altunizade Paketleme Hizmetleri

Tecrübeli ve yetenekli paketleme görevlisi elemanlarımız evinizdeki veya ofisinizdeki tüm eşyaları özenle paketler. Eşyanız verdiğimiz önemi, kullandığımız kaliteli paketleme malzemelerinden ve eğitimli personelimizin özel paketleme tekniğinden anlayabilirsiniz. Paketlemede; eşyanın cinsine, özelliğine ve boyutlarına göre uygun ambalaj malzemeleri kullanılmasına dikkat edilmektedir.

Altunizade Depolama Hizmetleri 

Alunizade Evden Eve Taşıma müşterilerimiz ev eşya depoculuğu Altunizade Nakliyatın Taşımacılık faaliyetlerinden birisidir. Eşya ve malzemelerinizi depoya koymak için Evden Eve Nakliyat Firmamız tarafından evinize ücretsiz olarak gönderilecek olan ekspertiz eşyalarınızın miktarını inceler buna göre eleman adedini belirle ve fiyat hakkında sizi bilgilendirir.

Altunizade Evden Eve Nakliyat Fiyatları 

Altunizade ev taşıma fiyatlarını belirlerken yapılan sigortalama işlemleri, bina dışı asansörün kullanımı, taşıma işlemini yapacağımız aracın büyüklüğü ve eşyaların taşınacağı mesafenin uzaklığı bilgileri gerekmektedir. Evinizin oda sayısına göre ortalama olarak eşyalarınızın ne kadar alan kaplayacağı bilgisine ulaşılabilir. Fakat ortalama olarak nakliyat fiyatlarımız 1250 TL’den başlamaktadır. Aşağıdaki listeden ortalama fiyatlara bakabilir, net bir fiyat almak için bizleri arayabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat ÜcretleriEvden Eve Nakliye FiyatlarıAsansörlü Evden Eve Taşıma Fiyatları
Altunizade 1+1 Ev Taşıma Fiyatı1.200 – 1.500 ₺1.800 ₺
Altunizade 2+1 Ev Taşıma Fiyatı1.500 – 2.000 ₺2.350 ₺
Altunizade 3+1 Ev Taşıma Fiyatı2.500 – 2.800 ₺3.150 ₺
Altunizade 4+1 Ev Taşıma Fiyatı3.000 – 3.200 ₺3.500 ₺
Altunizade 5+1 Ev Taşıma Fiyatı3.000 – 3.500 ₺4.000 ₺
Altunizade Ofis Taşıma Fiyatı3.000 ₺TEKLİF ALIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Mesaj Gönder
Merhaba, yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen Ara !