Altunizade Evden Eve Nakliyat

Altunizade evden eve nakliyat firmamız sigortalı olarak şehir içi ve şehirlerarası asansörlü bir şekilde evden eve eşyalarınızın taşınmasını sağlıyor. Altunizade evden eve nakliyat hizmetlerimizde öncelik olarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket ediyoruz.

Kurumsal Altunizade Evden Eve Firmaları

Altunizade evden eve nakliyat firması olarak kurumsallığı benimseyen politikamız ile 30 yılı aşkın bir süredir bu sektörde faaliyet göstermekteyiz. Taşımak istediğiniz tüm eşyalarınızı özenle taşıyoruz. Mobilyalarınızın demonte hale getirilmesi ve montajını sağlaması için marangozlarımız, elektronik eşyalarınızın sökülüp takılması konusunda da işinin ehli personellerimizden faydalanıyoruz. Paketleme işlemleriniz sırasında hassasiyetle yaklaşarak taşınma sürecinde zarar görmesini engelliyoruz.

Altunizade En İyi Nakliyat Firması

Altunizade evden eve nakliyat hizmetlerimizde öncelikli misyonumuz kaliteyi ve güvenceyi sağlayarak taşıma işlemlerini gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarmaktır. Nakliyat işlemlerinizi en hızlı şekilde ve güvenle gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Altunizade Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Altunizade asansörlü nakliyat firmamız eşya asansörü kullanımı ile sizlere profesyonel çözümler sunuyor. Taşınacak eşyalarınız zarar görmeden bina dışına kurulacak olan eşya asansörüne yüklenerek sarsıntı dahil yaşamadan aracımıza yüklenecektir. Bu sayede bina içerisinde taşınma sırasında meydana gelebilecek sorunlar önlenmiş olacaktır.

Altunizade Ofis Taşıma

Altunizade nakliyat firması olarak ofis taşımacılığı konusunda da hizmetler vermekteyiz. Bizlere ulaşmanız durumunda ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile taşınma öncesinde bir plan çıkartıyoruz ve işinizde hiçbir şekilde kesinti yaşamadan ofisinize taşınma işleminizi gerçekleştirebileceksiniz.

Altunizade Eşya Depolama

Altunizade eşya depolama konusunda Avrupa standartlarında faaliyet gösteriyoruz. Güvenlik konusunda müşterilerimizin gözü arkadan kalmadan eşyalarınızı depoluyoruz. Eşyalarınız kapalı devre kamera sistemleri bulunan depolarımızda sel baskını ve diğer doğal afetlere karşı sigortalanarak depolanmaktadır.

Altunizade Ev Taşıma Fiyatları

Altunizade ev taşıma fiyatlarını belirlerken yapılan sigortalama işlemleri, bina dışı asansörün kullanımı, taşıma işlemini yapacağımız aracın büyüklüğü ve eşyaların taşınacağı mesafenin uzaklığı bilgileri gerekmektedir. Evinizin oda sayısına göre ortalama olarak eşyalarınızın ne kadar alan kaplayacağı bilgisine ulaşılabilir. Fakat ortalama olarak nakliyat fiyatlarımız 1250 TL’den başlamaktadır.

Evden Eve Nakliyat ÜcretleriEvden Eve Nakliye FiyatlarıAsansörlü Evden Eve Taşıma Fiyatları
Altunizade 1+1 Ev Taşıma Fiyatı1.200 – 1.500 ₺1.800 ₺
Altunizade 2+1 Ev Taşıma Fiyatı1.500 – 2.000 ₺2.350 ₺
Altunizade 3+1 Ev Taşıma Fiyatı2.500 – 2.800 ₺3.150 ₺
Altunizade 4+1 Ev Taşıma Fiyatı3.000 – 3.200 ₺3.500 ₺
Altunizade 5+1 Ev Taşıma Fiyatı3.000 – 3.500 ₺4.000 ₺
Altunizade Ofis Taşıma Fiyatı3.000 ₺TEKLİF ALIN

Altunizade ev taşıma yetkilisine ulaştıktan sonra yapılan görüşmelerde anlaşmaya gidilir ise bünyemiz dahilindeki eksperlerimiz tarafından evinizdeki eşya yoğunluğu incelenmektedir. Buradaki öncelikli amaç ise taşınacak olan eşyanızın kaç araç veya hangi araçla taşınacağı , ne kadar elemanın gerekli olduğu , ambalajlama için ne kadar malzemenin kullanacağını bulmaktır.

Ekspertiz işlemleri firmamız tarafından karşılanacak olup ücretsiz olarak size sunulacaktır. Eğer bir anlaşma durumu olursa karşılıklı olarak bir sözleşme hazırlanarak imzalanır ve taşınacak eşya sigortalanarak risklere karşı emniyetli hale getirilir.Altunizade evden eve nakliyat hizmeti için bundan sonraki aşamalarda ise taşınmaya karar verilen gün eğer eşyalarınızın sayısı fazla ise bir gün önceden , değilse taşınmanın olacağı gün ambalajlama ve paketleme elemanlarımız gelerek eşyalarınızın paketleme ve ambalajlama işlemlerini yaparlar.

Altunizade eşya taşıma hizmetinde aile bireylerinden bir kişinin olması yeterlidir. Gerekli olduğu taktirde uzmanlarımız tarafından eşyalarınızın de monte işlemleri yapılarak , taşınacağınız yeni adreste tekrar monte edilmektedir.

İstanbul Şehirlerarası Nakliyat

Bir şehirden başka bir şehre nakliyat işleriniz olduğunda size nakliyat için bir süre veririz ve bu süre içerisinde nakliyat işleriniz tamamlanmış olur.

Şehirlerarası taşımacılıkta Altunizade nakliyat kalitesini yaşamak için birçok seçeneğiniz var. Taşınacak eşyanın cinsi büyüklüğü ne olursa olsun Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz.

Biz biliyoruz ki bütün Altunizade evden eve nakliyat firmaları aynı değildir, biz sizin bireysel ihtiyaçlarınıza eşyanızı taşırken en iyi yanıtı verebilecek deneyim ve birikime sahibiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Mesaj Gönder
Merhaba, yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen Ara !