Acıbadem evden eve nakliyat

Acıbadem Evden Eve Nakliyat, Parça Eşya Taşıma ve Depolama Hizmetleri

Acıbadem evden eve nakliyat firmalarından hizmet almak istediğinizde öncelikli olarak adreste keşif yapılması gerekmektedir. Ücretsiz olarak sunduğumuz bu hizmet ile taşınacak eşyalarınızın listesi çıkarılır ve bu çıkarılan liste doğrultusunda eşyalarınızın taşınmaya uygun hale getirilmesi sağlanır. Bunun dışında fiyat teklifimiz de verilmiş olur. Burada verilecek fiyat teklifimiz son fiyat teklifi olup daha sonradan ekstra bir ücret yansıtılmayacaktır.

Acıbadem Evden Eve Nakliyat Firması

Acıbadem evden eve nakliyat firması olarak evden eve taşınmalarınızda sizlerin yanınızdayız. Bunun için tek yapmanız gereken 4446534 numaralı telefon ile bizlere ulaşmanızdır. Bizlere ulaştığınızda firma yetkililerimiz sizlere ulaşarak uygun olduğunuz bir zamanda ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile eşyalarınızı inceleyeceklerdir.

acıbadem evden eve nakliyat
acıbadem evden eve nakliyat

Acıbadem Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Acıbadem Sigortalı evden eve nakliyat şirketi olarak tüm eşyalarınızı sigortalayarak taşınması sırasında bir zarar görmesine karşın garanti kapsamına alıyoruz. Taşıma sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için en uygun paketleme yöntemleri uygulanır. Bunun dışında elbiselerinizi askılı bir biçimde taşınmasını sağlayarak taşıma sırasında yıpranmalarını engellemiş oluyoruz.

Acıbadem Ofis Taşıma

Acıbadem ofis taşıma firması olarak ofis taşıma işlemlerinizi de hızlı bir şekilde çözüme ulaştırıyoruz. Ofisinizde yer alan mobilya veya elektronik aletler gibi taşınmasına dikkat edilmesi gereken eşyalarınızı uygun şekilde paketleyerek taşınmasını gerçekleştiriyoruz. Taşınacağınız adreste kurulumlarını da gerçekleştirdikten sonra anahtar teslimi ofis taşımacılığınızı tamamlamış oluyoruz.

Acıbadem Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Acıbadem asansörlü nakliyat hizmetimizle siz değerli müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Asansörlü taşımacılık dışarıdan her ne kadar kolay gibi görünse de uzmanlık gerektiren bir taşımacılık hizmetidir. Asansörlü nakliyat ile taşınma sürecinizi hızlandırmakla kalmayıp eşyalarınızın da güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayacaksınız.

Acıbadem Eşya Depolama

Evden eve nakliyat hizmetleri sırasında fazlalık eşyalardan da görüldüğü üzere eşya depolama ihtiyacının varlığı hissedilmektedir. Bu tür durumlarda firmamız Acıbadem eşya depolama olarak geniş alanlı depolarımızı kurmuştur. Ulaşımı kolay ve düzenli olarak havalandırması ve böcek ilaçlaması yapılan depolarımız ile eşyalarınızı güvenle depoluyoruz.

Acıbadem Evden Eve Taşıma Fiyatları

Acıbadem evden eve taşıma fiyatları gidilecek mesafe, eşyaların hacmi ve kaçıncı kattan alınıp kaçıncı kata teslim edileceği gibi bilgilerin değişkenliğinden dolayı sabit değildir. Net bir fiyatın oluşabilmesi için firmamız tarafından gönderilecek ekspertizin raporu dahilinde olacaktır. Ortalama bir fiyatın aklınızda oluşabilmesi için Acıbadem 1+1 Ev Eşyası taşıma ücreti yaklaşık olarak 2000 TL civarlarındadır. Daha ayrıntılı bilgi almak için 4446534 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Ücretleri Evden Eve Nakliye Fiyatları Asansörlü Evden Eve Taşıma Fiyatları
Acıbadem 1+1 Ev Taşıma Fiyatı 2.000 – 2.500 ₺ 3.500 ₺
Acıbadem 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 3000 – 3500 ₺ 4250 ₺
Acıbadem 3+1 Ev Taşıma Fiyatı 3500 – 3900 ₺ 4.250 ₺
Acıbadem 4+1 Ev Taşıma Fiyatı 4.250 – 4.750 ₺ 5.250 ₺
Acıbadem 5+1 Ev Taşıma Fiyatı 5.000 – 5.500 ₺ FİYAT ALINIZ
Acıbadem Ofis Taşıma Fiyatı 4.000 ₺ FİYAT ALINIZ

Acıbadem Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin İletişime Geçebilirsiniz.

444-6-534

7/24 Destek

Adres: İnönü Mahallesi, Tezgül Sk. no 9 D:11sancaktepe, 34000 Sancaktepe

Email: [email protected]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Mesaj Gönder
Merhaba, yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen Ara !