Ofis Taşımacılığı

Profesyonel Ofis Taşıma ve Nakliye Hizmeti

İstanbul'da 1990 Yılından Bu Yana Ofis Taşımacalık Hizmeti Veriyoruz!

Özdemir Nakliyat A.Ş. olarak 1990 yıllından bu yana merkezi İstanbul’da olmak üzere tüm Türkiye’ye nakliyat, eşya depolama ve lojistik alanında hizmet vermeye devam ediyoruz.

Yaptığımız her işte her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet veriyoruz.

Ofis Taşıma Hizmetinde Neden Özdemir Nakliyat?

Ofis taşımacılığı ve nakliyat hizmeti veren, çalışanları, iş ortakları ve müşterileri ile büyük bir aile olan Özdemir Ofis Taşımacılığı firması olarak işimizi özenle ve severek yapıyoruz.

Ofis Taşıma ve Nakliye Hizmetindeki Önemli Detay!

Evden eve eşya taşıma hizmeti doğru yapılmazsa; tüm aileyi etkileyen, yoran, yıpratan, oldukça zahmetli ve stresli bir süreç haline gelir.

Ofis Eşyası Taşıma Süreci Nasıl İşliyor?

Şehir içi ve şehirler arası ofis taşıma nakliyat sürecinde tüm eşyalarınızı itina ile deneyimli elemanlarımız aracılığıyla özenle paketliyor, içi özel yapım olan kapalı kasa araçlarımıza düzenli biçimde yüklüyor ve güvenle taşıyoruz.

Ofis Eşyalarınızı Taşırken Dikkatli ve Tedbirliyiz!

Ofis içerisindeki tüm eşya ve malzemelerinizi özel havalı patpat ile sararak kırılmaya, çizilmeye karşı koruma sağlıyoruz ve eşya taşıma hizmetini belirlediğiniz adresler arası kapalı kasa araçlar içerisinde yapıyoruz.

İstanbul İçi Ofis Eşyası Taşıma ve Nakliye Hizmeti

Ofis taşımacılığı işlerinde firmamız, ofisinizi İstanbul içinde yeni yerine taşımadan önce ofiste bulunan tüm eşyalarınızı en mükemmel şekilde paketleyip, eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmeden güvenli bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştirir.

Kurumsal Ofis Nakliyat ve Taşımacılık Hizmeti

Kurumsal Ofis taşımacılık hizmetinde çevrenizin rahatsız olmaması adına sessiz taşıma planı ile siz çalışmalarınıza ve müşterilere hizmet vermeye devam ederken, düzenli ve planlı çalışmayla sizleri rahatsız etmeden gürültüsüz bir şekilde eşyalarınızı araçlarımıza yüklüyoruz.

Ofis Eşyası Depolama ve Koruma Hizmeti

Ev eşyası, ofis eşyası, parça eşya ve koli depolama gibi tüm depolama ihtiyaçlarınız için İstanbul’daki hijyenik ve korunaklı depolarımızla hizmetinizdeyiz.

7/24 kamera sistemi ile güvenli, temiz ve kapalı depolarımızda eşyalarınızı dışarıdan gelebilecek tüm risklere karşı koruyoruz.

Ayrıca taşıma ve ambalajlama hizmetini de sizin için yapıyoruz.

Ofis Taşımacılık Hizmeti Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat İçin İletişime Geçebilirsiniz.

444-6-534

7/24 Destek

Adres: İnönü Mahallesi, Tezgül Sk. no 9 D:11sancaktepe, 34000 Sancaktepe

Başa dön
Mesaj Gönder
Merhaba, yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen Ara !