Uygun Fiyat Kaliteli Hizmet
İstanbul evden eve nakliyat, şehirler arası ev eşyası nakliyesi ofis taşıma ve eşya depolama hizmetleri.
HIZLI ARA

Ümraniye eşya taşıma

Ekonomik Ümraniye evden eve nakliyat firması

Ümraniye ev eşyası taşıma 7 /24 hizmet sunmaktadır.
İster Ümraniye içinde taşının isterseniz İstanbul semtlerine taşının biz her şekilde ekonomik taşıma hizmeti sunmaktayız.

SALON: Oturma gruplarında koltuklar havalı naylona sarılmakta , büfe ve vitrin içinde bulunan cam eşyalar kagıtlara sarılıp kolilere koyulur.

OTURMA ODASI: Koltuklar salonda olduğu gibi ilk önce strej naylonlara sarılıp daha sonra temiz battaniyelere sarılmaktadır.Sehpalarda battaniyelere sarılmaktadır.

YATAK ODASI: Yataklar ilk önce tek kullanımlık naylona sarılıp daha sonra kılıflara koyulur yastık ve yorganlar hurçlara konulup özel olarak paketlenmektedir. Gardırop içindeki giysiler özel gardıroplarımıza konulup hassasiyetle sökülüp monte edilen gardırop yerleştirilmektedir.

ÇOCUK ODASI: Yatak odasında yapılan işlemler burada aynen uygulanmaktadır.

MUTFAK: Tüm eşya araç ve gereçleri titizlikle toplanmakta, temizlendikten sonra isteğe uygun poşetlere koyulur.  Ayrıca zücaciye eşyaları beyaz temiz kağıtlarla sarılıp kolilere koyulur.

KÜTÜPHANE: Kitap bilgi hazinesidir değeri bizler içinde önemlidir.Sıralarını bozmadan yerinden alınıp,karton kutulara konulmaktadır.

Elektrik, sıhhi tesisat ve mobilya ustalarımız konularında uzmanlaşmış personelimizdir. Amacımız hizmettir, tüm gücümüz ve kararlılığımızla başarılarımızın devamını, siz müşterilerimizin aldığımız güçle sağlayacağız.

Tıkla Hemen Ara