Uygun Fiyat Kaliteli Hizmet
İstanbul evden eve nakliyat, şehirler arası ev eşyası nakliyesi ofis taşıma ve eşya depolama hizmetleri.
HIZLI ARA

Silivri Ofis Taşıma

Silivri Ofis Taşıma teknolojiyi takip etmesi ve lojistik altyapısını sürekli değiştirmesi ile ofis ve büro taşımacılığını da oldukça kolay hale getirmiştir. Firmamız ofis ve büro taşımacılığı yaparken yapılması gerekenleri adım adım uygular ve titizlikle nakliye işini bitirir. Öncelikle firmamıza bağlı bir ekspertiz gelerek şuan ki ofisinizdeki eşyaları inceler ve tek tek liste halinde not alır. Alınan notlara göre firmamızın ofislerinde çalışanlar ile etüt yapılır. Ofisini ya da bürosunu taşımak isteyen kişi ile anlaşma sağlandığı takdirde ekspertiz ve ofis sahibi arasında destan nakliyat adına sözleşme imzalanır. Ofisin taşınacağı gün Silivri Ofis Taşıma formeni ile görüşülür ve taşıma işlemine aynı gün başlanır.

Nakliyatın daha hızlı olabilmesi için ofisiniz birden fazla odaya sahipse oda oda taşınmaya başlanır. İlk önce varsa arşiv ve dökümanlar önce avrupadan ithal edilmiş özel kağıtlar ile sarılır. Bu kağıtların üzerine ofis sahibinin adı, soyadı yazılır. Bu şekilde dosyaların kaybolması gibi bir durum oluşmamaktadır. Özel graft kağıtlaar sarılan dosyalar özenle kolilere yerleştirilir. Ofis mobilyaları için de ekibimizdeki marangozlar mobilyaları tek tek demonte eder.

Her ofis sahibi için ofis malzemeleri ve belgeleri önemlidir. Biz destan nakliyat olarak tedbirli olup ofis malzemelerinizi sigortaları. Eğer ofis eşyalarınıza bir zarar gelmesi halinde direkt olarak Özdemir nakliyat’a ulaşabilirsiniz. Türkiye’deki en kaliteli ofis taşımacılığı hizmetini firmamız vermektedir.

27 Aralık 2018
197 kez görüntülendi
Tıkla Hemen Ara