Uygun Fiyat Kaliteli Hizmet
İstanbul evden eve nakliyat, şehirler arası ev eşyası nakliyesi ofis taşıma ve eşya depolama hizmetleri.
HIZLI ARA

Sarıyer Ofis Taşıma

Sarıyer Ofis Taşıma firması 2000 yılında kurulmuştur.Türkiye genelinde profesyonel İstanbul nakliyat hizmeti veren firmamıza telefon veya maille ulaşmanız durumunda, en kısa sürede Sarıyer Ofis Taşıma işinizle ilgili tecrübelerini size aktaracak ve hasarsız taşıma sözü vererek sözleşmeli ve sigortalı olarak eşyalarınızı taşıyacaktır. Ankara Nakliye firmamız, İstanbul”un çağdaş standartlarda evden eve nakliyat hizmeti veren firmalarından birisidir.İstanbul Nakliyat kendi bünyesinde barındırdığı gerek araç filosu, gerekse uzman kadrosunu güncel her şarta hazırlayarak, eğitim vererek, performansını geliştirerek müşterilerine sıfır hata ile hizmet vermeyi amaçlar. Marangozu, tesisatçısı, sigorta takip görevlisi, uzman olarak hazırlanmış taşıyıcı ekipler, asansörlü taşıma hizmeti,değeri üzerinden eşyayı sigortalama sistemi diğer evden eve nakliyat firmalarına göre birkaç üstünlüklerimizden biridir. Sarıyer Ofis Taşıma işlemindeki araç,personel ve malzeme bakımından tercih edilen Ankara’nın öncü firmalarından birisidir.

Günümüzde eskiye nazaran gelişme gösteren evden eve nakliyat sektöründe, yeni nesil ambalaj malzemeleri, eğitimli personel, ev eşyası taşımak için özel yapılmış kapalı kasalı kamyonet ve kamyonlarla daha az hasarsız taşıma yapılmaktadır. Amacımız hızlı,emniyetli ve hasarsız, tamamen müşteri memnuniyetine dayalı bir şekilde ankara nakliyat sektöründe faaliyet göstermektir.Firmamız yaz mevsiminde parça eşya veya parsiyel eşya taşımacılığı da yapmaktadır. Firmamıza 3 gün önce bildirmeniz halinde evden eve nakliyat hizmetini alabilirsiniz. Adresinizden alınan eşyalar ertesi gün istemiş olduğunuz adrese teslim edilir.

Sarıyer Ofis Taşıma sektöründe güvenilir tercihiniz olmaya devam edeceğiz. Değerli müşterilerimiz, İstanbul nakliye firmamızda kesinlikle açık kasa araç bulunmamaktadır. Araçlarımız kapalı ve çelik kasa olup ev eşyası taşımak için özel olarak tasarlanmıştır. Yegane gayemiz müşterilerimizin taleplerini yerine getirmek ve sektörde hak ettiğimiz yere ulaşmaktır.Tek yapmanız gereken, bize sadece ve sadece taşınmak istediğinizi bildirmektir.. Zamana uygun olarak değerli eşyalarınızın en iyi şekilde nasıl taşınacağını ve hangi yolla sevk edileceğini firmamızın müşteri temsilcileri anında tarafınıza bildirecektir.Yeni yuvanızda mutlu bi hayat geçirmenizi umar, sağlıklı ve huzurlu günler dileriz.

27 Aralık 2018
122 kez görüntülendi
Tıkla Hemen Ara