Uygun Fiyat Kaliteli Hizmet
İstanbul evden eve nakliyat, şehirler arası ev eşyası nakliyesi ofis taşıma ve eşya depolama hizmetleri.
HIZLI ARA

Eyüp ofis taşıma

Eyüp Ofis Taşıma Firması yapılırken eksper imiz gelerek ofisinizin eşyalarını gerekli inceleme ve kontrollerini yapar. İnceleme sonrasında gerekli verilerle ne kadar malzeme ne kadar eleman ve araç temini yapar. Eyüp Ofis Taşıma şayet para kasası mevcut ise bunun için gerekli araç-gereçleri ekipmanları hazırlar taşıma günü hazır halde bulundurur. Taşıma günü arşiv, dolap ve diğer toplantı masalarını daha seri ve hızlı bir şekilde de monte ve monte işlemleri sağlanır. Aletler Ofis Taşıma tarafından hazır hale getirilir. Koli ve paketlenen eşyalar karışıklığa mahal verilmemesi için numaralandırılarak taşınır. Kaliteli ofis taşıma yöntemleri ile 58 yılın bizlere vermiş olduğu deneyim ile sizlere iş kaybına uğratmadan diğer ofislerini taşınır.

Eyüp Ofis Taşıma hizmeti verdiğimiz kişi ve kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen göstermek ana prensibimizdir. Sizlerin beklentilerini karşılamak için Ofis Taşımacılık, Avrupa standartlarında ofis taşıma sistemi geliştirmiştir.Amacımız sizleri en iyi şekilde yeni çalışma ortamınıza hazır hale getirmektir.

Eyüp evden eve nakliyat firmamız ev eşyalarınızın yanı sıra ofis eşyalarınızın taşınmasında da sizlere çözümler üretmektedir. Sancaktepe nakliyat firmamız ev taşımada gösterdiği özeni aynı şekilde Ofis taşımacılığında da göstermektir. Eyüp Ofis taşımacılığı ev taşıma işlemine göre daha düzenli ve hızlı bir şekilde yapılması gerekmektedir. Yeni ofisinizin bir an önce işlevsel hale gelmesi iş kaybınızı önleyecektir.

Ekiplerimiz hızlı olmanın yanında düzenli çalışmanın daha verimli olduğunun bilinci ile hareket etmektedirler. Ofisinizin toplanması, makam bölümünün de monte hale getirilmesi, ambalajlama profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Ofisinizde bulunan evrak ve kırtasiye malzemesi ve arşiv niteliği taşıyan eşyalarınız etiketlenerek kolilere yerleştirilir. Bu şekilde yeni ofisinizin mobilya kısmı kurulumu yapıldıktan sonra evrak kısmı düzenli bir şekilde yerleşmesi kolaylaşmış olacaktır.

Eyüp evden eve nakliyat firmamız büyük ofisler için önceden ön çalışma yaparak sorunsuz bir nakliye yapılması sağlanır. İstekleriniz doğrultusunda ofisinizin taşınması hafta sonu, hafta içi akşam saatlerinde gerçekleştirmeniz de mümkündür.

26 Aralık 2018
240 kez görüntülendi
Tıkla Hemen Ara