Uygun Fiyat Kaliteli Hizmet
İstanbul evden eve nakliyat, şehirler arası ev eşyası nakliyesi ofis taşıma ve eşya depolama hizmetleri.
HIZLI ARA

Bostancı evden eve nakliyat

Uzman Bostancı evden eve nakliyat yıllardır evden eve taşımacılık yaptığı kişi ve kurumlarca bilinmektedir. Ucuz Bostancı Nakliyat ile evden eve eşya taşımacılık artık çok daha kolay olmuştur.

Ekonomik Bostancı evden eve nakliyat

Eksperimizle taşıması yapılacak yerde yapılacak bir ön görüşme ve taşınılacak eşyanın gözden geçirilmesi, taşımanın ne zaman hangi büyüklükte bir araç ile yapılacağının belirlenmesini sağlar. Bu görüşme sırasında özel itina ile taşınması gereken eşya varsa (sanat eseri tablo v.b.) belirlenerek not alınır. Eşya sahibinin sigorta poliçesi hazırlanarak eşya güvence altına alınır.

Profesyonel Bostancı evden eve şirketi

Ekspertiz hizmetimiz ücretsizdir. Ekonomik Bostancı evden eve nakliyat fiyatı hizmet bedeli ekspertiz tarafından belirlenir.

Bostancı ev taşıma şirketi ekibimizde şoför sarsıntısız taşıma konusunda deneyimli olup araç kasası sarsıntı kesici ara ip bağlamalı sunta plakalarla desteklenmiştir.

İstanbul Bostancı evden eve nakliyat ekibi içerisinde tesisat ve marangoz mont ör elemanı bulunur. Bu elemanlar konularında uzmandırlar. Her türlü makine ve ahşap aksamı söküp takabilecek şekilde eğitilmişlerdir. Ağır yükleriniz için özel ekipmanlar kullanılır.

Bostancı ofis iş yeri taşıma
24 Mart 2019
430 kez görüntülendi
Tıkla Hemen Ara